Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kariera żony prezydenta z PiS. Od firmy z lodami do rady nadzorczej Jelcza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2017 r. o 13:18 Powrót do artykułu
dojna zmiana, trolle pisowskie odwracają uwagę, może konkretne przykłady z czasów PO a nie wyświechtane slogany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To popularna w Polsce ścieżka kariery: od elektryka do prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa napisał:
A cóż to za kwik ha ha ha ha KWICZĄ ŚWINIE Kwiczą świnie rozpasane Od koryta odrywane Kiedy słucham ich narracji O gwałceniu demokracji To mnie taka myśl nachodzi Nie o wolność świniom chodzi Pełen fałszu jest ten kwik Bo to o koryto ryk Zawłaszczone, rozkradane Słusznie świniom odebrane Wie już cała okolica Ze ten kwik to Targowica
powtarzasz się pisowska gnido, oj zgubi was ta pycha bo niedługo pisanie o 8 latach rządów PO przestanie zwyczajnie działać i nikt się już nie będzie nabierał na te żałosne brednie to nie PO a PiS zapowiadał, że skończy się robienie ze spółek państwowych dojarek dla rodzin polityków i świetnym przykładem tych zapowiedzi jest ten artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻE - NA - DA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest straszne co wyrabia się aktualnie w tych wszystkich spółkach i agencjach, jedno wielkie kolesiostwo. Czegoś takiego jak żyję, nie pamiętam. Za chwilę nawet babcie klozetowe będą z nadania PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie zapowiedzi Szydło, Kaczora i innych w czasie kampanii? Te piękne wyświechtane hasełka o dobrej zmianie? Oni normalnie plują nam w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga! Ci co kwiczą i bo są odrywani, jak i ci co się pchają do koryta ze względu na jego zawartość są to napewno świnie. Smutna jest kariera świń bez względu na rasę! I patrzą te zwierzęta na Człowieka i się zastanawiają, kto jest kim w tym świecie? I mamy tę kiełbasę by ją żreć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak po psl wsadzało wszystkich swoich kolesiów to było dobrze i cicho było w mediach. Skoro są tak dobrzy to dlaczego boją się że przyjdą lepsi. Jeżeli ma to być obiektywne dziennikarstwo to należy wskazać brak wykształcenia lub kompetencji a nie gdzie ktoś kiedyś pracował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kotekscie Polskiej Grupy Zbrojeniowej warto pamiętać również o Rodzinie Dżugajów, Pan Dżugaj został prezesem PGE dystrybucja natomiast Pani Dżugaj dostała prace w Polskiej Grupie Zbrojeniowej w Krasniku. Rodzina oczywiście z jednej słusznej partii-PIS. Pan Dżugaj zrezygnował z posadki wiceprezydenta Kraśnika za 12000zł. Więc podejrzewam że mniej nie dostał. Myśle ze koło 25000 dla tej rodziny co miesiąc to jest dobra zmiana:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że chłopaki z PSL wsadzali i było cicho  i dobrze. A jak tu drzeć mordę jak jest dobrze? Teraz inni chcą skosztować tego błogostanu. A o co chodzi w burdlu? O dobrą zmianę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to zapowiadał PiS przed wyborami......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem PIS, ale jeśli to prawda, natychmiast anulować tę idiotyczną decyzję. Przed II wojną światową w Polsce było tragiczne bezrobocie, które potęgował kryzys światowy. Mój stryj legionista, żołnierz podczas wojny polsko-bolszewickiej, potem wysokiej rangi działacz związku zawodowego kolejarzy, działacz PPS, gdy powstawały już miejsca pracy np. w COP-ie nawet nie śmiał prosić o zatrudnienie swojego bezrobotnego brata, bo był kawalerem, a w pierwszej kolejności dawano pracę ojcom rodzin. A to, co dziś się dzieje we wszystkich partiach, to spuścizna komunizmu. Patrzeć nie można na ten brak honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przebił PSL w nepotyzmie gdzie ta kurpulentna kępa co tak grzmiala z mówiący o histerii opozycji po utracie stanowisk. Dla was te stanowiska były tak to ma wyglądać idiotko . Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za pomnik musi być nagroda Brawo dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama gorycz. Czytałem jaki to obciach, że córki Komoroskiego mają profity w fundacjach! Ale czy któreś z dzieci były w zrządach spólek, a żona ? A tu taki awans. Jakie zasługi ma ta pani w działalności PIS by korzystać z konfitur państwowych???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bardziej żałuję, że dałem się nabrać i zagłosowałem na PiS w ostatnich wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra zmiana" oczywiscie dla swoich. PIS idzie na rekord. PSL dawno juz w tyle zostawili. Tamci tez swieci nie byli. Takiej pychy i buty oraz oskarzania wszystkich dookola ze sa zdrajcami nie bylo do tej pory. Jednym slowem wstyd i niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS - praca dla swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto udzielił rekomendacji pani prezydentowej?  Jeżeli to sprawka Jarka, to ma ciężki grzech wobec Narodu! Wgląda na to, że demokracja w wykonaniu PIS to opium dla ludzi. A ja myślałem, że oni chcą zbudować Raj na ziemi. Ach jaka jest moralność tych aparatczyków! Mali kolorowi ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klikamy SENSACJĘ dekady Dziennika Wschodniego i co możemy przeczytać? Że żona kogoś z PiS zasiada w radzie nadzorczej. Na dodatek ten robi to legalnie - nie to co pan prezydent Żuk... Ależ ten PiS jest okropny!!! A skoro jesteśmy już przy polityce... Czy orientuje się ktoś dlaczego pan Żuk (nie do końca postępujący zgodnie z prawem) postawił sobie za główny cel ustanowienie rekordu zadłużenia miasta??? I czy może któryś z dziennikarzy tej gazety odważy się zapytać prezydenta Żuka ile będzie kosztowała jego ostatnia fanaberia czyli budowa jeziora w lublinie???? To że będzie to znacznie więcej niż obecnie szacowane 600 mln to wszyscy wiedzą, ale ile ostatecznie zainkasuje firma która ma wygrać przetarg na budowę jeziorka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...